Kalbiniz Ege de Kalacak…


ŞİRİNCE – ALAÇATI – BOZCAADA – BERGAMA ANTİK KENTİ- AYVALIK – CUNDA ADASI 

ŞEYTAN SOFRASI, GEYİKLİASSOS – ÇANAKKALE – GELİBOLU – İSTANBUL – SARAYLAR – MÜZELER


GEZİ TARİHLERİ

14-21 TEMMUZ 2019

04-11 AĞUSTOS 2019

 1.Gün Çıkış

15.00 Antakya Vali göbeğinden (Turizm İnformation önünden hareket)

16.30 İskenderun JJ Turizm önünden

18.00’da Adana İstasyon önünde buluşmamızın ardından saat 18.30 da Şirince‘ye hareket ediyoruz.

 2.Gün:

Sabah Şirince‘ye varış ve doğayla baş başa alacağımız yöresel tatlarla zenginleştirilmiş kahvaltımızın ardından Şirince‘nin buram buram tarih kokan sokaklarında yürüyüş yapacağız. Burada isteyen konuklarımız yöre meyveleriyle yapılmış şaraplardan satın aldıktan sonra Alaçatı‘ya hareket. Son yılların gözde turizm merkezi Alaçatı‘nın şirin sokaklarını gezdikten sonra buraya özgü Damla Sakızlı Türk Kahvesi ile günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Alaçatı’daki serbest zamanımızın ardından İzmir’e hareket. Kordon Boyu, Tarihi Saat Kulesi, Kemer altı Çarşısı gezilerimizin ardından 4* KAYA PRESTİGE  İzmir Otele yerleşme, alacağımız akşam yemeği sonrası dinlenme.

 3.Gün:

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Bergama Antik kentine hareket ediyoruz. Helenistik Dönemin en görkemli yerleşim merkezlerinden biri olan Bergama’yı rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra Sahil manzaralı yolculuğumuzun ardından Ayvalık‘ta ilk olarak Şeytan Sofrası‘na çıkıyoruz. Masmavi deniz ve yemyeşil adacıkların oluşturduğu eşsiz tabloyu izledikten sonra Ayvalık içinden geçerek Cunda Adasına hareket ediyoruz. Cunda Adasında serbest gezme molası veriyoruz. Burada meşhur Ayvalık Tostu ve Girit Dondurmasının tadına bakabilirsiniz. Cunda Adası gezimizin ardından Konaklama için Güre de yer 5* RAMADA OTEL KAZDAĞLARI (Dünya’nın en iyi Spa Oteli mayo ve Şortları unutmayın) otelimize geçiyoruz.Konaklama ve akşam yemeği otelimizde

4.Gün:

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Assos’a hareket. Tarihi çarşısı ve otantik taş sokaklarıyla sizleri büyüleyecek Ege kenti Assos‘ta yapacağımız gezi sonrasında Geyikli ‘ye gidiyoruz. Buradan feribotla Bozcaada’ya geçiyoruz. Rengârenk çiçekler ve sarmaşıklarla donatılmış otantik sokaklarda yapacağımız yürüyüş esnasında Türk ve Rum evlerini göreceksiniz. Çarşı gezimizin ardından dileyen misafirlerimiz Bozcaada’nın ünlü Ayazma Plajı’nda zamana göre denize girebilirler. Ekstra öğle yemeği sonrasında Bozcaada‘dan ayrılıp Çanakkale‘ye hareket kordonda yer alan 3* ÇANAK OTEL Çanakkale yerleşme, akşam yemeği ve dinlenme.

5.Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından arabalı vapurla Gelibolu’ya hareket ediyoruz. Çanakkale savaşının en ağır yaşandığı ve Gelibolu‘da şehitlikleri geziyoruz. Conkbayırı, Kilit Bahir, Settülbahir, Eceabat, Abide gezilerimizi yapıp ekstra öğle yemeğimizin ardından Marmara Adası ve Marmara Denizi manzarası eşliğinde Tekirdağ yol üzeri İstanbul‘a gidiyoruz. 5* RAMADA ENCORE Otel’e varış ve odalarımıza yerleştikten sonra akşam yemeğimizi alıp İstanbul gece turuna çıkıyoruz. Taksim – Beyoğlu – Çiçek Pasajı turumuzun ardından otele dönüş ve geceleme.

6.Gün:

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası İstanbul’da ilk olarak 1453 Panorama Müzesini ziyaret ediyoruz. İstanbul Fethinin canlandırıldığı görsel müzeden etkileneceksiniz. Müze gezimizin ardından tarihi yarımadaya gidiyoruz. Yarımadada alacağımız ekstra öğle yemeğimizin ardından Sultan Ahmet Meydanı’nda Topkapı Sarayı, Ayasofya Müzesi, Dikilitaş gezilerimizi yapıp konaklayacağımız 5* RAMADA ENCORE  Otele gidiyoruz. Otelde alacağımız akşam yemeği sonrası Kumkapı’ya hareket ediyoruz. Kumkapı’da vereceğimiz serbest zaman sonrası geceleme otelde.

7.Gün:

Otelde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından saat 08.30 da otelimizden ayrılıp Boğaz Turumuzu yapmak üzere Kabataş İskelesi’ne gidiyoruz.  Buradan tekne ile boğaz turumuza çıkıyoruz. Dolmabahçe Sarayı, Kuleli Askeri Lisesi, Ortaköy Camii, Galatasaray Adası, Rumeli Hisarı, Anadolu Hisarı, Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi / 15 Temmuz Köprüleri, Beylerbeyi Sarayı ve birçok yalı ve kasrı göreceğimiz Boğaz Turumuzu yapıyoruz. Boğaz turu sonrası Çamlıca Tepesine çıkmak üzere aracımız ile hareket ediyoruz. Boğaz manzaralı kahve molası sonrasında Çamlıca Tepesi’nden ayrılıp Hatay’a hareket ediyoruz. Bolu – Ankara – Aksaray – Pozantı yol güzergâhından tahmini 01.00-03.00 sularında Hatay’a geç saatte varış. Gri Turizm’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz…

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER

 • LÜKS TURİZM OTOBÜSLERİ İLE ULAŞIM
 • 1. GÜN ŞİRİNCE’DE YÖRESEL KAHVALTI
 • İZMİR’DE 4* KAYA PRESTİGE OTELDE 1 GECE KONAKLAMA,
 • GÜRE’DE 5* RAMADA OTEL KAZDAĞLARI 1 GECE KONAKLAMA 
 • ÇANAKKALE’DE 3* ÇANAK OTELDE 1 GECE KONAKLAMA,
 • İSTANBUL’DA 5* RAMADA ENCORE OTELDE 2 GECE KONAKLAMA,
 • OTELLERDE 5 AÇIKBÜFE KAHVALTI,
 • OTELLERDE 5 AÇIK BÜFE & SET MÖNÜ AKŞAM YEMEĞİ,
 • OTEL HAMAM, SAUNA HAVUZ KULLANIMLARI,
 • ÇANAKKALE – GELİBOLU FERİBOT ÜCRETİ,
 • GEYİKLİ – BOZCAADA FERİBOT ÜCRETİ,
 • SEYAHAT VE SAĞLIK SİGORTASI,
 • PROFESYONEL KOKARTLI REHBERLİK HİZMETİ,
 • OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR; (SOĞUK MEŞRUBATLAR, BİTKİ ÇAYLARI TÜRK KAHVESİ VE NESCAFE ÇEŞİTLERİ)

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • ÖĞLE YEMEKLERİ VE TÜM YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER
 • MÜZE – ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • BOĞAZ TURU

FİYAT NAKİT ÖDEME K.K 3 + 2 TAKSİT K.K 6 + 3 TAKSİT
İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA 1.600 TL 1.700 TL 1.780 TL
3 – 6 YAŞ ÇOCUK (KOLTUK ÜCRETİ) 900 TL 950 TL 990 TL
7 – 12 YAŞ ÇOCUK ( 2 YETİŞKİN YANINDA) 1250 TL 1340 TL 1375 TL
ODADA TEK KİŞİ KONAKLAMA FARKI 350 TL 375 TL 390 TL
3 YAŞ ALTI ÇOCUKLAR KOLTUK ALMAZSA 90.00TL SİGORTA ÜCRETİ ÖDER. ÇOCUK İNDİRİMLERİ 2 BÜYÜKLE AYNI ODADA KALIRSA GEÇERLİDİR. +2 VE 3 KAMPANYASI WORLD VE CARDFİNANSDA GEÇERLİDİR. TAKSİTLER WORLD, CARDFİNANS VE BONUS KARTLARINDA GEÇERLİDİR.

ÖNEMLİ NOT

Hava, Yol, Gidilen bölgede varsa bir sıkıntı, Vb. durumlardan dolayı Rehber uygun gördüğü takdirde programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Tura katılım sağlayan tüm misafirlerimiz bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

 • Tura Kayıt sırasında sizden ön ödeme talep edilir. Bu yapmış olduğunuz ön ödeme çok özel bir durum olmadığı sürece tur iptal durumunda iade edilmez.
 • Koltuk numarası kayıt sırasına göre verilmektedir. Tur esnasında hiçbir şekilde değiştirilemez. Kura çekimi, günlük değişmeli koltuk uygulaması bizde yoktur…
 • Turumuzun 4. Günü yüzme molası verilecektir otelden çıkarken mutlaka plaj çantası ve yüzme kıyafeti ile gelin.
 • ÖN ÖDEMESİ ALINMAMIŞ HİÇBİR REZERVASYON TARAFIMIZCA KESİN DEĞİLDİR.

Write A Comment