ESKİ FOÇA – AYVALIK – CUNDA ADASI – ŞEYTAN SOFRASI – ÇANAKKALE ŞEHİTLİK- GÖLYAZI ULUABAT GÖLÜ

TUR TARİHLERİ

 1. 21-24 Mart 2019
 2. 19-23 Nisan 2019
 3. 05-08 Eylül 2019
 4. 03-06 Ekim 2019

1. Gün:

16.30 Büyük Antakya Oteli Hatay

17.30 JJ Turizm Önü İskenderun

19.00 İstasyon önünde Adana da buluşmamızın ardından saat 19.15 da İzmir / Eski Foça’ya hareket ediyoruz.

2. Gün:

Sabahın ilk ışıklarıyla masmavi denizi ve taş sokaklarıyla bizleri karşılayan Eski Foça’ya varış. Burada alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Eski Foça sokaklarında yürüyüş yapacağız. Kale – Liman ve Sahili gördükten sonra serbest zaman veriyoruz. Bu zaman içerisinde meşhur dibek kahvesi içebilir ve sakız dondurmasının tadına bakabilirsiniz. Eski Foça gezimizin ardından Şeytan Sofrası’na hareket ediyoruz. Sarımsaklı Plajı, Ayvalık ve Cunda Adası’nın muhteşem güzelliğini ayaklarınızın altına seren bu tepede vereceğimiz fotograf molasının ardından keyif çaylarımızı içip Ayvalık içinden geçerek Cunda Adasına gidiyoruz. Cunda Adası dönüşü ayvalıkta serbest zaman ve öğle yemeği molası veriyoruz. Burada meşhur Ayvalık Tostu yiyebilirsiniz. Ege’nin birbirinden güzel turizm kentlerini gezdikten sonra konaklama yapacağımız 4* Otele varış ve alacağımız akşam yemeğimizin ardından dinlenme.

3. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 08.00 da otelden ayrılıp. Deniz ve zeytin ağacı manzaralı yolculuğumuzun ardından Kısa bir yolculuk sonrasında Çanakkale’ye varış ve vapurla Gelibolu Yarımadasına geçiyoruz. Dünya Savaş Tarihi açısından önemli bir yer tutan ve imkânsızın başarıldığı yer kabul edilen Gelibolu Yarımadasında duygularınıza hâkim olamayacağınız bir geziye başlayacağız. Kilit Bahir Kalesi, Seyit Onbaşı Heykeli, Büyük Abide, 57.Alay Şehitliği ve Conkbayırı ve Arı Burnu göreceğimiz önemli noktalardır. Çanakkale Boğazından tekrar arabalı vapur ile Çanakkale’ye dönüş ve konaklama yapacağımız 4* Otele yerleşme. Otelde alacağımız akşam yemeğimizin ardından dinlenme.

4. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 08.30 da otelden ayrılıp Gölyazı Köyü’ne hareket ediyoruz. 4 saatlik yolculuğumuzun ardından Gölyazı’ya varış.  Uluabat Gölü kenarında şirin bir köy olan Gölyazı Köy meydanında Ağlayan Çınar ve eski köy evlerini gördükten sonra, çınar ağaçlarının altında köy kahvesinde çay – kahve molası veriyoruz. Buradaki gezilerimizin ardından Hatay’a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Çay – Konya – Ulukışla yol güzergâhından geç saatte Hatay’a varış ve turumuzun sonu. Bir başka organizasyonda görüşmek üzere…


DÂHİL OLAN HİZMETLER    

 • Saphir Travego,Yada Tourismo Luks Turizm Aracı İle Ulaşım.
 • Ayvalık Veya Güre de 1 gece 4* Otelde Konaklama.
 • Çanakkale de 1 Gece  3*4* Otelde Konaklama.
 • Eski Foca da Yöresel serpme Kahvaltı    
 • Otellerde 2 ad. Açık Büfe Kahvaltı    
 • Otellerde 2 ad. Akşam Yemeği    
 • Otobüs içi Kumanya Sıcak ve Sıcak İkramlar    
 • Profesyonel Turist Rehberliği    
 • Çanakkale ve Gelibolu Vapur geçişleri    
 • 1618 Nolu Yasaya göre zorunlu seyahat sigortası    

DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Tüm yemeklerde alınan içecekler.
 • Öğle Yemekleri.
 • Müze ve örenyeri girişleri.
 • Programda belirtilmeyen herşey.

FİYAT Nakit 3 Taksit 5 Taksit
Kişi Başı Fiyat 750 TL 800 TL 820 TL
3-6 Yaş (iki Yetişkinle) 500 TL 530TL 550 TL
7-12 Yaş (İki Yetişkinle) 600 TL 640 TL 660 TL
Tek Kişi Konaklama Farkı 150 TL 175 TL 200 TL

FİYATLARIMIZ İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI KONAKLAMA FİYATLARDIR. KİŞİ TEK KALMAK İSTERSE OTEL SEÇİMİNE GÖRE TEK KİŞİLİK KONAKLAMA FARKINI TUR ÜCRETİNE EKLETMEK ZORUNDADIR.  TAKSİT SEÇENEKLERİ WORLD – GARANTİ – FİNANS – BONUS ANLAŞMALI BANKA KARTLARINA YAPILMAKTADIR. 3 YAŞ ALTI ÇOCUK KOLTUK ALMAZSA SADECE 70TL SİGORTA ÜCRETİ ÖDER.

UYARI: Turun gidişatını ve amacını engelleyici kötü hava, yol gibi olumsuz durumlarda rehber programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir. Gün içerisindeki gezilerimiz yürüyüş ağırlıklı olacağı için rahat kıyafetler tercih etmeniz önerilir. Koltuk numarası kayıt sırasına göre verilir.

Write A Comment